قیمت رکاب انگشتر طلا مردانه

خرید اینترنتی انگشتر فیروزه نقره، سنگ، عقیق و انگشتر مردانه ساده

نگاهی تاریخی به طیف اکسسوری های مردانه نشان می دهد که انگشتر اولین اکسسوری بود که فراتر از ابزار تزئینی، نقش اجتماعی پیدا کرد. از زمان‌های دور، انگشتر مردانه و انگشتی که انگشتر به آن می‌زدند معانی و مفاهیمی داشت و از آنجایی که در اسلام انگشترهای طلا مورد پسند مردان نبود، فلز جایگزین نقره شد که تنها فلزی بود که در آن زمان. ساز به سبک دست ساخته شد. حلقه سازهای مردانه نقره دست ساز از نقوش سنتی یا نقاشی های مینیاتوری برای طراحی انگشتر الهام گرفته شده اند و میراث آنها هنوز در این فضا دیده می شود.

انگشتر نقره مردانه


اگر نگاهی به بازار انگشتر نقره مردانه امروزی بیندازید، نمونه های زیادی را خواهید دید که با الهام از نمونه های قدیمی و سنتی و مانند همه جواهرات، با طرح ها و نقش های بسیار متنوع. از انگشتر نقره مردانه ایتالیایی که ظرافت حرف اول را در اجرا می زند تا انگشتر نقره مردانه ترکی با جوهر مشکی مانند دیگر جواهرات ترکیه.
مدل های انگشتر نقره مردانه

انگشتر نقره مردانه

برای انگشترهای نقره مردانه دو مدل کلی می توان ذکر کرد; انگشتر و انگشتر سنگ غیر جواهر. در انگشتر نقره نگین دار، فقط از همان نقره برای ایجاد طرح استفاده می شود، اما در مدل های نگین دار، نقره پایه جواهرات می شود. در نمونه های رایج مردانه، جواهرات نوعی سنگ قیمتی است، به خصوص در مدل های خاص مانند حلقه های نقره نامزدی مردانه که از جواهرات الماس استفاده می شود. شکل سنگ پایه تا حد زیادی به نظر طراح و سازنده آن بستگی دارد. در کار طراحان از پایه های ساده و ظریف گرفته تا نمونه های بزرگ با کتیبه ها یا تصاویر روی آنها دیده می شود.
جنس سنگ در انگشتر نقره م

در تولید انگشتر مردانه از سنگ های زیادی استفاده می شود که هر کدام ویژگی های متفاوتی دارند و باورهای متفاوتی در مورد آن دارند. عقیق به دلیل تنوع رنگی یکی از پرکاربردترین سنگ هاست. عقیق آتشی یا عقیق قهوه ای، عقیق خزه ای، عقیق توری آبی سنگین و غیره. از همه آنها در ساخت انگشترهای مردانه استفاده می شود. اگر به دنبال انگشتر نقره مردانه با سنگ مشکی هستید، می توانید از میان گلچینی از انگشترهای نقره مردانه با سنگ عقیق یا سنگ شجر که به آن عقیق نیز می گویند، یک نوع عقیق با طرحی شبیه عقیق انتخاب کنید. درخت گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. عقیق ثبات و پایداری می آورد و برای رفع گیجی و سردرگمی توصیه می شود.

انگشتر نقره مردانه


انگشتر نقره مردانه فیروزه با رنگ آبی جذاب خود یکی از پرطرفدارترین زیورآلات نقره مردانه است و گفته می شود که سنگ فیروزه دارای خواص درمانی روحی و جسمی است. با این حال، اگر به دنبال یک انگشتر نقره ارزان برای مردان هستید، فیروزه را فراموش کنید زیرا سنگی گران قیمت است. از طرفی بهترین انتخاب برای کسانی است که به دنبال انگشتر نقره مردانه خاص هستند چرا که رگه های سنگ گاهی تصاویری زیبا، خاص و منحصربفرد خلق می کنند. عقیق شرف الشمس نیز طرفداران زیادی دارد زیرا اعتقاد بر این است که حافظ زندگی است و مشکلات را دور می کند. سنگ های دیگری را نیز می توان نام برد، اما پرکاربردترین سنگ های مورد استفاده در انگشترهای نقره مردانه عقیق و فیروزه است.
برند انگشتر نقره مردانه

انگشتر نقره مردانهتولید کنندگان مختلفی از انگشتر نقره وجود دارد، از کارگاه های کوچک جواهرسازی گرفته تا کارخانه های بزرگ لوازم جانبی زنانه و مردانه، تا تولیدکنندگان فردی که جواهرات می سازند، همه آنها می توانند تولید کننده انگشتر نقره مردانه باشند. توصیه می کنیم با انتخاب برند و خرید انواع نقره مانند دستبند نقره مردانه به افراد یا مغازه های معتبر مراجعه کنید و به حکاکی عیار نقره داخل انگشتر دقت کنید. در حال حاضر بهترین قیراط 925 قیراط است.

انگشتر نقره مردانه


خرید انگشتر نقره مردانه از کافه نقره ( کافه نقره )

انگشتر نقره مردانهدر این تنوع، یافتن انگشتر نقره مردانه شیک آنقدرها هم که به نظر می رسد آسان نیست، زیرا تنوع مدل ها بسیار زیاد است و اگر خرید به صورت فیزیکی انجام شود،

انگشتر نقره مردانه

باید از این فروشگاه به فروشگاه دیگر بروید. بنابراین بهتر است این خرید را در شرایطی انجام دهید که به راحتی ساعت ها به یک مدل فکر کنید و آن را با مدل های دیگر مقایسه کنید.

انگشتر نقره مردانه

برای چنین خریدی کافه نقره بهترین انتخاب است چرا که انواع مدل های جدید انگشتر نقره مردانه به طور مداوم به محصولات قبلی اضافه می شود.

انگشتر نقره مردانه

و شما فرصت فکر و بررسی در هنگام رسیدن به جدیدترین مدل ها را دارید.

انگشتر نقره مردانه

این فروشگاه اینترنتی محصولات خود را با ضمانت بازگشت وجه و اصالت کالا عرضه می کند تا خیالتان راحت با خرید راحت باشد. انگشتر نقره مردانه ایتالیایی، انگشتر نقره ترکی و ... در کافه سیلور. به راحتی می توانید قیمت ها را مقایسه کنید.

 

 

 

انگشتر نقره مردانه

 

انگشتر نقره مردانه

 

 

انگشتر نقره مردانه

انگشتر نقره مردانه

blog.comments.leaveyourcomment
blog.comments.onlyregisteredusersleavecomments