خرید و فروش تسبیح نقره

کافه سیلور نوشت:

اثرات نقره بر ارگانیسم بدن

خرید و فروش شمش نقره , ساچمه نقره و ساچمه نقره ترکیه و تسبیح نقره ترکیه ای و ایرانی جزیی و کلی بهترین قیمت نقره بازار تهران  ارسال به سراسر کشور با فاکتور معتبر تضمینی (تماس بگیرید 09123498666)

 

 

تسبیح نقره

 

استفاده تزئینی از طلا و نقره برای درمان برخی بیماری های جسمی و روانی موثر است.
بر اساس نتایج تحقیقات دانشمندان، طلا، روند فعالیت ارگانیسم بدن انسان را تسریع کرده و نقره، بر عکس آرام‌ بخش است.
به نوشته روزنامه روسی وزگلیاد طلا می‌تواند به رفع بیماری های قلبی کمک کرده و فشار خون را پایین بیاورد و نقره فشار خون را بالا می‌برد.
به همین دلیل است که در طب سوزنی شرق، برای بخش‌های مختلف بدن از سوزن های طلایی و نقره‌ای استفاده می‌شود.
نقره خاصیت ضد افسردگی دارد و افسردگی های شدید را درمان می کند.

 

نقره معروف‌ ترین فلزات گرانبهای جهان که در دسته محبوب ترین به علت برخورداری از ویژگی‌ هایی همچون درخشندگی، کمیابی و ضد میکروبی، قرن‌ هاست که به وسیله انسان جهت ساخت انواع تزئینات و ظروف کاربرد دارد . ساخت تسبیح نقره در طرح‌ ها و اندازه‌ های گوناگون نیز سال‌ هاست که صورت می گیرد و در تزئینات مناسب برای هدیه می باشد.

تسبیح نقره دارای عیار بالا و درجه یک می باشد و جزو کارهای تک و تکرار نشدنی با کیفیت ساخت بالا می باشد. در تسبیح های تمام نقره نخ و شرابه های آن نیز نقره است. تکرار و سفارش مجدد این سبک کار در صورت فروخته شدن مقدور نخواهد بود.

نقره چیست و چه کاربردهایی دارد؟

انسان‌ها درطول تاریخ، همواره در حال کشف و استفاده از طبیعت می باشند . طبیعتِ زمین، تنها مربوط به گیاهان و درختانی که بر روی آن قرار دارند نخواهد بود در واقع  درون زمین، سرشار از معادنی بوده که طی میلیون‌ها سال، در فرایند‌ های طبیعی و جغرافیایی ایجاد می شوند به گونه ای که دیگر شبیه ماده اولیه نخواهند بود.

نقره چگونه به وجود می‌آید؟

سنگ‌ها و کانی‌ها، به عنوان  منابع زمین برای انسان ها به شمار می رود که بیشتر آن ها از مرکز زمین در اثر سوختن و ذوب شدن ایجاد می شود. به طور کلی با تولید گازهای درون زمین و فشار‌های موجود از آتشفشان‌ ها، به شکل مذاب خارج خواهد شد. نقره نیز به این شکل است اما  تنها تفاوت آن این است که قابلیت حل شدن با بقیه کانی ها و نمک های موجود در پوسته زمین را دارد.

مواد مذاب، به وسیله اکسیژنِ سطح زمین سرد خواهد شد. و بعد به شکل جامد در آید و در میان سنگ ها جای داده می شود. به طور کلی مبدا بیشتر فلزات، هسته زمین می باشد که از حرارتی معادل 200 تا 400 درجه فارنهایت (معادل 93 تا 204 درجه سلسیوس) است؛ لذا به طور کامل مذاب خواهد شد. از آنجا که هر عنصری حتی اگر محیط اولیه خود را ترک کند، ویژگی های آن محیط را حفظ می ‌کند، در صورتی که به شکل  جامد هم در آید در صورت ایجاد شرایط، امکان ذوب مجدد را دارد.

 

خواص درمانی نقره

 

خواص درمانی نقره:

قبل از کشف آنتی باکتری‌ها، از قطره بینی نیترات کلوئید برای مبارزه با عفونت ‌ها، استفاده می شد. این قطره جهت عفونت ‌های نسبتاً کم، مفید می باشد و هنوز هم جهت عفونت چشم نوزادان کاربرد دارد . امروزه در کرم ها هم از ذرات ریز نانو شده نقره استفاده می گردد ضمن آنکه بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد. در تاثیرات روانی نقره بسیار اغراق می شود در حالی که بیماری های روانی را درمان خواهد کرد. این موضوع از نظر علمی بی اعتبار می باشد. تنها مدرک یافت شده وجود نمک در نقره است که ضد باکتری بودن آن، مورد تائید می باشد.

تسبیح یسر نقره کوب

گاه جهت افزایش  زیبایی و ارزش خرید تسبیح یسر دو چندان خواهد بود و آن را با نقره مزین می نمایند. فرایند نقره کوبی بیشتر جهت تسبیح‌‌ های یسری که از گیاه ماده حاصل خواهد شد اتفاق می‌ افتد. تسبیح ‌های یسر ماده به علت حالت ورقه ‌ای که دارند جهت جلوگیری از باز شدن به نقره‌کوبی یا طلا‌کوبی نیاز خواهند داشت.

انواع تسبیح یسر مصری و مکاوی چیست؟

انواع تسبیح یسر از گیاهی به نام یسر می باشد که زیستگاه این گیاه آب ‌های گرم دریای احمر در نزدیکی سواحل کشورهای عربستان و مصر می باشد. این تسبیح از هر دو جنس نر و ماده گیاه یسر می ‌تواند به دست بیاید. در صورتی که تسبیح مذکور از سواحل عربستان به دست آمده باشد آن را یسر مکاوی و در صورتی که مربوط به سواحل مصر باشد آن را تسبیح یسر مصری می گویندتسبیح یسر حجاز یا مکاوی به نام مکی نیز معرفی می گردد.

روش تشخیص تسبیح یسر اصل

بعضی از فروشنده‌ها تنها به سود خود فکر می‌کنند و حتی ممکن است تسبیح یسر تقلبی را با قیمتی گزاف به جای تسبیح اصل به شما بفروشند. برای آنکه فریب چنین فروشنده‌هایی را نخورید باید نحوه و روش تشخیص تسبیح یسر اصل و تقلبی را بدانید. می‌توانید جهت تشخیص اصل آن از نوع تقلبی راهکارهای زیر را استفاده کنید.

تسبیح را بو نموده و به این نکته توجه کنید که نوع اصلی آن عطری شبیه به جوهر دارد. در حالی که نوع تقلبی آن هیچ عطر و بویی ندارد. به کیفیت دانه‌های آن توجه نمایید و در نظر داشته باشید که دانه ‌های تسبیح دارای کیفیت و استحکام مناسبی می باشد. برخی از انواع تسبیح یسر اصل به رنگ سرخ شرابی دیده می‌شوند اما تسبیح‌ یسر تقلبی چنین رنگی ندارند.

 

روش تشخیص تسبیح یسر اصل

 

 سخن پایانی

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کافه سیلور مراجعه نمایید.

 

خرید و فروش شمش نقره , ساچمه نقره و ساچمه نقره ترکیه و تسبیح نقره ترکیه ای و ایرانی جزیی و کلی بهترین قیمت نقره بازار تهران  ارسال به سراسر کشور با فاکتور معتبر تضمینی (تماس بگیرید 09123498666)

تسبیح نقره

تسبیح نقره

تسبیح نقره

تسبیح نقره

تسبیح نقره

تسبیح نقره

 

تسبیح نقره

تسبیح نقره

تسبیح نقره

تسبیح نقره

 

blog.comments.leaveyourcomment
blog.comments.onlyregisteredusersleavecomments